Jaaroverzicht

 

Januari

Dinsdag01-0111:00LandricuskerkNieuwjaarsmis Hoogmiskoor (voor beiden parochies)
Vrijdag04-0116:15CaroluskapelNieuwjaarsreceptie Bisdom (15.30 Vespers)
Zaterdag05-0118:00LandricuskerkAvondmis Volkszang
Zaterdag05-0118:30JudocuskerkAvondmis Dameskoor (vervroegd tijdstip vw Nieuwjaarsconcert met Musica Caulita)
Zondag06-0110:00LandricuskerkOpenbaring des Heren – In het kader van het Paasgeheim 
Zondag06-0110:00LandricuskerkHoogmis Hoogmiskoor (KWD)
Dinsdag08-0119:30Stift SusterenNieuwjaarsreceptie vh Dekenaat
Zaterdag12-0118:00LandricuskerkAvondmis Dameskoor
Zaterdag12-0119:15JudocuskerkAvondmis Volkszang
Zondag13-0110:00LandricuskerkHoogmis Hoogmiskoor (KWD)
Maandag14-0119:00KoningsboschClustermis voor alle parochianen vh cluster bgv de overdracht het moderatorschap, aansl. samenkomst
Woensdag16-0113:30TrefcentrumParochiële vormselvoorbereiding
Woensdag16-0120:00Patronaat PeyDB vergadering clusterbestuur
Zaterdag19-0118:00LandricuskerkAvondmis Volkszang
Zaterdag19-0119:15JudocuskerkAvondmis Dameskoor
Zondag20-0110:00LandricuskerkGASTMUSICI: Rietveld Ensemble (G.Bijlmakers)(KWD)
Dinsdag22-0120:00Pastorie EchtTerugkomdag Bruidsparen 2018
Woensdag23-0109:00BS De ViolierBasislessen voor gr 4. t/m 8
Woensdag23-0113:30TrefcentrumParochiële vormselvoorbereiding
Zaterdag26-0118:00LandricuskerkAvondmis Dameskoor
Zaterdag26-0119:15JudocuskerkAvondmis Volkszang
Zondag27-0110:00LandricuskerkHoogmis Hoogmiskoor (KWD)
Zondag27-0115:00Kerk BornGEBEDSBEWEGING “Oremus” (Born, Kerkstraat 18)
Dinsdag29-0117:00Pastorie PeyPastoraal overleg
Dinsdag29-0120:00Zwaluwstr.13Parochiecomité St.Joost
Woensdag30-0109:00BS AngelaBasislessen voor gr 4. t/m 8
Woensdag30-0113:30TrefcentrumParochiële vormselvoorbereiding

Februari

Zaterdag02-0218:00LandricuskerkAvondmis (Volkszang) Blasiuszegen
Zaterdag02-0219:15JudocuskerkAvondmis (Dameskoor) Blasiuszegen
Zondag03-0210:00LandricuskerkHoogmis (Herenkoor) (KWD) Blasiuszegen
Dinsdag05-0215:30JudocuskerkGebed voor de parochie, aansl. koffie drinken
Woensdag06-0213:30TrefcentrumParochiële vormselvoorbereiding
Zaterdag09-0218:00LandricuskerkAvondmis Dameskoor
Zaterdag09-0219:15JudocuskerkAvondmis Volkszang
Zondag10-0210:00LandricuskerkHoogmis Hoogmiskoor (KWD)
Dinsdag12-0220:00BS M.GorettiOuderavond Eerste H.Communie
Woensdag13-0213:30TrefcentrumParochiële vormselvoorbereiding
Woensdag13-0220:00Pastorie PeyDekenale priesterbijeenkomst
Zaterdag16-0218:00LandricuskerkAvondmis Volkszang
Zaterdag16-0219:15JudocuskerkAvondmis Dameskoor
Zondag17-0210:00LandricuskerkGASTKOOR AMAMI uit Sint Joost (KWD)
Woensdag20-0209:00BS De ViolierBasislessen voor gr. 4 t/m 8
Woensdag20-0213:30TrefcentrumParochiële vormselvoorbereiding
Woensdag20-0220:00TrefcentrumAB vergadering Clusterbestuur
Vrijdag22-0219:00LandricuskerkVORMSELVIERING met Vicaris Goulmy
Zaterdag23-0218:00LandricuskerkAvondmis Dameskoor
Zaterdag23-0219:15JudocuskerkAvondmis Volkszang
Zondag24-0210:00LandricuskerkHoogmis Hoogmiskoor (KWD)
Zondag24-0215:00MaasbrachtGEBEDSBEWEGING “Oremus” (Gertrudiskerk, Kerkplein 1)
Dinsdag26-0220:00Trefcentrum2e Ouderavond Eerste H.Communie
Woensdag27-0200:00LandricuskerkGeen avondmis
Woensdag27-0209:00BS AngelaBasislessen gr. 4 t/m 8

Maart

Zaterdag02-0318:00LandricuskerkAvondmis Volkszang
Zaterdag02-0319:15JudocuskerkTrio AMAMI
Zondag03-0310:00LandricuskerkHoogmis Herenkoor (KWD)
Woensdag06-0318:00LandricuskerkAswoensdagmis met askruisje
Woensdag06-0319:30JudocuskerkAswoensdagmis met askruisje
Donderdag07-0310:30St.JoostZiekencommunie Herbergier (met askruisje)
Zaterdag09-0318:00LandricuskerkAvondmis Dameskoor
Zaterdag09-0319:15JudocuskerkAvondmis Dameskoor
Zondag10-0310:00LandricuskerkHoogmis Herenkoor (KWD)
Dinsdag12-0314:00BS M.GorettiCommunieles St.Joost
Zaterdag16-0318:00LandricuskerkAvondmis Volkszang
Zaterdag16-0319:15JudocuskerkAvondmis Dameskoor
Zondag17-0310:00LandricuskerkGastkoor “Gét laat begôs”
Dinsdag19-0314:00BS M.GorettiCommunieles St.Joost
Woensdag20-0309:00BS De ViolierBasislessen voor groep 4 t/m 8
Woensdag20-0320:00Maria HoopDB vergadering Clusterbestuur
Donderdag21-0319:00LandricuskerkFeestmis Broederschap HH. Jozef en Barabara
Vrijdag22-0315:00De EgtheGezamenlijke ziekenzalving
Zaterdag23-0318:00LandricuskerkAvondmis Dameskoor
Zaterdag23-0319:15JudocuskerkAvondmis Volkszang
Zondag24-0310:00LandricuskerkHoogmis Herenkoor (KWD)
Maandag25-0320:00Gildelaan57Vergadering Verjaardagsactie Pius X
Dinsdag26-0314:00BS M.GorettiCommunieles St.Joost
Dinsdag26-0316:00Pastorie PeyPastoraal overleg
Dinsdag26-0320:00St.JoostParochiecomité St.Joost
Woensdag27-0309:00BS AngelaBasislessen voor groep 4 t/m 8
Vrijdag29-0315:00De EgtheGezamenlijke ziekenzalving
Zaterdag30-0318:00LandricuskerkAvondmis Volkszang
Zaterdag30-0319:15JudocuskerkAvondmis Dameskoor
Zondag31-0310:00LandricuskerkHoogmis Herenkoor (KWD)
Zondag31-0315:00LinneGebedsbeweging ‘Oremus’ Martinuskerk Linne

April

Dinsdag02-0414:00BS M.GorettiCommunieles St.Joost
Dinsdag02-0415:30JudocuskerkGebedsbijeenkomst, aansluitend koffie
Woensdag03-0413:30TrefcentrumCommunieles Parochiecatechese
Donderdag04-0414:00Broen CaféPaasviering Senioren Echt
Vrijdag05-0418:30Sterre der ZeeAvond van de Martelaren (vraag voor vervoer)
Zaterdag06-0418:00LandricuskerkAvondmis Volkszang
Zaterdag06-0419:15JudocuskerkAvondmis Dameskoor
Zondag07-0410:00LandricuskerkHoogmis Herenkoor (KWD)
Dinsdag09-0414:00BS M.GorettiCommunieles St.Joost
Dinsdag09-0420:00TrefcentrumBijbelavond voor belangstellenden uit het hele cluster: “De bruid ontmoet de Bruidegom” (Hooglied)
Woensdag10-0413:30TrefcentrumCommunieles Parochiecatechese
Zaterdag13-0418:00LandricuskerkAvondmis Dameskoor
Zaterdag13-0419:15JudocuskerkPalmpasen: Voorstellingsmis Communie (Jeugdfanfare)
Zondag14-0410:00LandricuskerkPalmpasen Gezinsmis (Sergio)
Dinsdag16-0414:00BS M.GorettiCommunieles St.Joost
Woensdag17-0413:30TrefcentrumCommunieles Parochiecatechese
Woensdag17-0419:00KathedraalChrismamis Roermond (geen Mis in Landricus)
Donderdag18-0419:00LandricuskerkWitte Donderdag, aanbidding tot 21.00 uur (Herenkoor)
Vrijdag19-0411:00BS De ViolierGoede Vrijdag-viering op de BS De Violier
Vrijdag19-0413:15LandricuskerkKinderkruisweg voor de BS Angela
Vrijdag19-0415:00LandricuskerkKruisweg (Diaken Beerkens)
Vrijdag19-0415:00JudocuskerkKruisweg (Pastoor Kanke)
Vrijdag19-0419:00LandricuskerkLijdensoverweging (gezongen passie)
Zaterdag20-0415:00LandricuskerkGelegenheid tot Paasbiecht
Zaterdag20-0420:00LandricuskerkPaaswake (belangrijkste Mis van het jaar) (Herenkoor)
Zondag21-0409:30LandricuskerkHoogfeest van Pasen (Herenkoor)
Zondag21-0411:00JudocuskerkHoogfeest van Pasen (Dameskoor)
Maandag22-0410:00LandricuskerkPaasmaandag (Gastkoor AMAMI uit St.Joost)
Zaterdag27-0418:00LandricuskerkAvondmis Dameskoor
Zaterdag27-0419:15JudocuskerkAvondmis Volkszang
Zondag28-0410:00LandricuskerkHoogmis Herenkoor (KWD)
Zondag28-0415:00Kerk van PeyGebedsbeweging ‘Oremus’ in de O.L.Vrouwekerk in Pey

Mei

Dinsdag07-0514:00BS M.GorettiCommunieles St.Joost
Woensdag08-0513:30TrefcentrumCommunieles Parochiecatechese
Dinsdag14-0514:00BS M.GorettiCommunieles St.Joost
Woensdag15-0513:30TrefcentrumCommunieles Parochiecatechese
Dinsdag21-0514:00BS M.GorettiCommunieles St.Joost
Woensdag22-0513:30TrefcentrumCommunieles Parochiecatechese
Dinsdag28-0514:00BS M.GorettiCommunieles St.Joost
Woensdag29-0513:30TrefcentrumCommunieles Parochiecatechese
Woensdag29-0519:00LandricuskerkVooravondmis Hemelvaart voor beide parochies
Donderdag30-0511:00LandricuskerkHemelvaart EERSTE H.COMMUNIE ECHT

Juni

Dinsdag04-0614:00BS M.GorettiCommunieles St.Joost