Voor Sint Joost: Omdat Gilsing Lokale Media stopt met de uitgave van het Klökske, vindt u de parochieberichten voortaan in ’t Waekblaad.

Jaaroverzicht

 

Januari

Dinsdag01-0111:00LandricuskerkNieuwjaarsmis Hoogmiskoor (voor beiden parochies)
Vrijdag04-0116:15CaroluskapelNieuwjaarsreceptie Bisdom (15.30 Vespers)
Zaterdag05-0118:00LandricuskerkAvondmis Volkszang
Zaterdag05-0118:30JudocuskerkAvondmis Dameskoor (vervroegd tijdstip vw Nieuwjaarsconcert met Musica Caulita)
Zondag06-0110:00LandricuskerkOpenbaring des Heren – In het kader van het Paasgeheim 
Zondag06-0110:00LandricuskerkHoogmis Hoogmiskoor (KWD)
Dinsdag08-0119:30Stift SusterenNieuwjaarsreceptie vh Dekenaat
Zaterdag12-0118:00LandricuskerkAvondmis Dameskoor
Zaterdag12-0119:15JudocuskerkAvondmis Volkszang
Zondag13-0110:00LandricuskerkHoogmis Hoogmiskoor (KWD)
Maandag14-0119:00KoningsboschClustermis voor alle parochianen vh cluster bgv de overdracht het moderatorschap, aansl. samenkomst
Woensdag16-0113:30TrefcentrumParochiële vormselvoorbereiding
Woensdag16-0120:00Patronaat PeyDB vergadering clusterbestuur
Zaterdag19-0118:00LandricuskerkAvondmis Volkszang
Zaterdag19-0119:15JudocuskerkAvondmis Dameskoor
Zondag20-0110:00LandricuskerkGASTMUSICI: Rietveld Ensemble (G.Bijlmakers)(KWD)
Dinsdag22-0120:00Pastorie EchtTerugkomdag Bruidsparen 2018
Woensdag23-0109:00BS De ViolierBasislessen voor gr 4. t/m 8
Woensdag23-0113:30TrefcentrumParochiële vormselvoorbereiding
Zaterdag26-0118:00LandricuskerkAvondmis Dameskoor
Zaterdag26-0119:15JudocuskerkAvondmis Volkszang
Zondag27-0110:00LandricuskerkHoogmis Hoogmiskoor (KWD)
Zondag27-0115:00Kerk BornGEBEDSBEWEGING “Oremus” (Born, Kerkstraat 18)
Dinsdag29-0117:00Pastorie PeyPastoraal overleg
Dinsdag29-0120:00Zwaluwstr.13Parochiecomité St.Joost
Woensdag30-0109:00BS AngelaBasislessen voor gr 4. t/m 8
Woensdag30-0113:30TrefcentrumParochiële vormselvoorbereiding

Februari

Zaterdag02-0218:00LandricuskerkAvondmis (Volkszang) Blasiuszegen
Zaterdag02-0219:15JudocuskerkAvondmis (Dameskoor) Blasiuszegen
Zondag03-0210:00LandricuskerkHoogmis (Herenkoor) (KWD) Blasiuszegen
Dinsdag05-0215:30JudocuskerkGebed voor de parochie, aansl. koffie drinken
Woensdag06-0213:30TrefcentrumParochiële vormselvoorbereiding
Zaterdag09-0218:00LandricuskerkAvondmis Dameskoor
Zaterdag09-0219:15JudocuskerkAvondmis Volkszang
Zondag10-0210:00LandricuskerkHoogmis Hoogmiskoor (KWD)
Dinsdag12-0220:00BS M.GorettiOuderavond Eerste H.Communie
Woensdag13-0213:30TrefcentrumParochiële vormselvoorbereiding
Woensdag13-0220:00Pastorie PeyDekenale priesterbijeenkomst
Zaterdag16-0218:00LandricuskerkAvondmis Volkszang
Zaterdag16-0219:15JudocuskerkAvondmis Dameskoor
Zondag17-0210:00LandricuskerkGASTKOOR AMAMI uit Sint Joost (KWD)
Woensdag20-0209:00BS De ViolierBasislessen voor gr. 4 t/m 8
Woensdag20-0213:30TrefcentrumParochiële vormselvoorbereiding
Woensdag20-0220:00TrefcentrumAB vergadering Clusterbestuur
Vrijdag22-0219:00LandricuskerkVORMSELVIERING met Vicaris Goulmy
Zaterdag23-0218:00LandricuskerkAvondmis Dameskoor
Zaterdag23-0219:15JudocuskerkAvondmis Volkszang
Zondag24-0210:00LandricuskerkHoogmis Hoogmiskoor (KWD)
Zondag24-0215:00MaasbrachtGEBEDSBEWEGING “Oremus” (Gertrudiskerk, Kerkplein 1)
Dinsdag26-0220:00Trefcentrum2e Ouderavond Eerste H.Communie
Woensdag27-0200:00LandricuskerkGeen avondmis
Woensdag27-0209:00BS AngelaBasislessen gr. 4 t/m 8

Maart

Zaterdag02-0318:00LandricuskerkAvondmis Volkszang
Zaterdag02-0319:15JudocuskerkTrio AMAMI
Zondag03-0310:00LandricuskerkHoogmis Herenkoor (KWD)
Woensdag06-0318:00LandricuskerkAswoensdagmis met askruisje
Woensdag06-0319:30JudocuskerkAswoensdagmis met askruisje
Donderdag07-0310:30St.JoostZiekencommunie Herbergier (met askruisje)
Zaterdag09-0318:00LandricuskerkAvondmis Dameskoor
Zaterdag09-0319:15JudocuskerkAvondmis Dameskoor
Zondag10-0310:00LandricuskerkHoogmis Herenkoor (KWD)
Dinsdag12-0314:00BS M.GorettiCommunieles St.Joost
Zaterdag16-0318:00LandricuskerkAvondmis Volkszang
Zaterdag16-0319:15JudocuskerkAvondmis Dameskoor
Zondag17-0310:00LandricuskerkGastkoor “Gét laat begôs”
Dinsdag19-0314:00BS M.GorettiCommunieles St.Joost
Woensdag20-0309:00BS De ViolierBasislessen voor groep 4 t/m 8
Woensdag20-0320:00Maria HoopDB vergadering Clusterbestuur
Donderdag21-0319:00LandricuskerkFeestmis Broederschap HH. Jozef en Barabara
Vrijdag22-0315:00De EgtheGezamenlijke ziekenzalving
Zaterdag23-0318:00LandricuskerkAvondmis Dameskoor
Zaterdag23-0319:15JudocuskerkAvondmis Volkszang
Zondag24-0310:00LandricuskerkHoogmis Herenkoor (KWD)
Maandag25-0320:00Gildelaan57Vergadering Verjaardagsactie Pius X
Dinsdag26-0314:00BS M.GorettiCommunieles St.Joost
Dinsdag26-0316:00Pastorie PeyPastoraal overleg
Dinsdag26-0320:00St.JoostParochiecomité St.Joost
Woensdag27-0309:00BS AngelaBasislessen voor groep 4 t/m 8
Vrijdag29-0315:00De EgtheGezamenlijke ziekenzalving
Zaterdag30-0318:00LandricuskerkAvondmis Volkszang
Zaterdag30-0319:15JudocuskerkAvondmis Dameskoor
Zondag31-0310:00LandricuskerkHoogmis Herenkoor (KWD)
Zondag31-0315:00LinneGebedsbeweging ‘Oremus’ Martinuskerk Linne

April

Dinsdag02-0414:00BS M.GorettiCommunieles St.Joost
Dinsdag02-0415:30JudocuskerkGebedsbijeenkomst, aansluitend koffie
Woensdag03-0413:30TrefcentrumCommunieles Parochiecatechese
Donderdag04-0414:00Broen CaféPaasviering Senioren Echt
Vrijdag05-0418:30Sterre der ZeeAvond van de Martelaren (vraag voor vervoer)
Zaterdag06-0418:00LandricuskerkAvondmis Volkszang
Zaterdag06-0419:15JudocuskerkAvondmis Dameskoor
Zondag07-0410:00LandricuskerkHoogmis Herenkoor (KWD)
Dinsdag09-0414:00BS M.GorettiCommunieles St.Joost
Dinsdag09-0420:00TrefcentrumBijbelavond voor belangstellenden uit het hele cluster: “De bruid ontmoet de Bruidegom” (Hooglied)
Woensdag10-0413:30TrefcentrumCommunieles Parochiecatechese
Zaterdag13-0418:00LandricuskerkAvondmis Dameskoor
Zaterdag13-0419:15JudocuskerkPalmpasen: Voorstellingsmis Communie (Jeugdfanfare)
Zondag14-0410:00LandricuskerkPalmpasen Gezinsmis (Sergio)
Dinsdag16-0414:00BS M.GorettiCommunieles St.Joost
Woensdag17-0413:30TrefcentrumCommunieles Parochiecatechese
Woensdag17-0419:00KathedraalChrismamis Roermond (geen Mis in Landricus)
Donderdag18-0419:00LandricuskerkWitte Donderdag, aanbidding tot 21.00 uur (Herenkoor)
Vrijdag19-0411:00BS De ViolierGoede Vrijdag-viering op de BS De Violier
Vrijdag19-0413:15LandricuskerkKinderkruisweg voor de BS Angela
Vrijdag19-0415:00LandricuskerkKruisweg (Diaken Beerkens)
Vrijdag19-0415:00JudocuskerkKruisweg (Pastoor Kanke)
Vrijdag19-0419:00LandricuskerkLijdensoverweging (gezongen passie)
Zaterdag20-0415:00LandricuskerkGelegenheid tot Paasbiecht
Zaterdag20-0420:00LandricuskerkPaaswake (belangrijkste Mis van het jaar) (Herenkoor)
Zondag21-0409:30LandricuskerkHoogfeest van Pasen (Herenkoor)
Zondag21-0411:00JudocuskerkHoogfeest van Pasen (Dameskoor)
Maandag22-0410:00LandricuskerkPaasmaandag (Gastkoor AMAMI uit St.Joost)
Zaterdag27-0418:00LandricuskerkAvondmis Dameskoor
Zaterdag27-0419:15JudocuskerkAvondmis Volkszang
Zondag28-0410:00LandricuskerkHoogmis Herenkoor (KWD)
Zondag28-0415:00Kerk van PeyGebedsbeweging ‘Oremus’ in de O.L.Vrouwekerk in Pey

Mei

Zaterdag04-0518:00LandricuskerkAvondmis Volkszang
Zaterdag04-0519:15JudocuskerkAvondmis Dameskoor
Zondag05-0510:00LandricuskerkHoogmis Herenkoor (KWD)
Dinsdag07-0514:00BS M.GorettiCommunieles St.Joost
Dinsdag07-0517:00Pastorie EchtPastoraal overleg
Woensdag08-0513:30TrefcentrumCommunieles Parochiecatechese
Zaterdag11-0518:00LandricuskerkAvondmis Dameskoor
Zaterdag11-0519:15JudocuskerkAvondmis Volkszang
Zondag12-0510:00LandricuskerkVOORSTELLINGSMIS COMMUNIEKINDEREN (Kinderkoor Sittard-Overhoven)
Dinsdag14-0514:00BS M.GorettiCommunieles St.Joost
Dinsdag14-0520:00CultuurhuisVergadering Stichting Schilbergkapel
Woensdag15-0513:30TrefcentrumCommunieles Parochiecatechese
Zaterdag18-0518:00LandricuskerkAvondmis Volkszang
Zaterdag18-0519:15JudocuskerkAvondmis Dameskoor
Zondag19-0510:00LandricuskerkHoogmis Herenkoor (KWD)
Zondag19-0513:30LandricuskerkIndonese Mis
Dinsdag21-0514:00BS M.GorettiCommunieles St.Joost
Dinsdag21-0520:00Ger JansVergadering Parochiecomite St.Joost
Woensdag22-0509:00BS De ViolierBasislessen voor groep 4 t/m 8
Woensdag22-0513:30TrefcentrumCommunieles Parochiecatechese
Woensdag22-0520:00Patronaat PeyDB vergadering Clusterbestuur
Vrijdag24-0514:00Abdij LilboschKloosterdag Werkgroep Revitalisatie
Zaterdag25-0518:00LandricuskerkAvondmis Dameskoor
Zaterdag25-0519:15JudocuskerkAvondmis Volkszang
Zondag26-0510:00LandricuskerkHoogmis Herenkoor (KWD)
Zondag26-0515:00Kerk NieuwstadtGebedsbeweging ‘Oremus’ (Priesters en leken bidden voor vernieuwing)
Dinsdag28-0514:00BS M.GorettiCommunieles St.Joost
Woensdag29-0509:00BS AngelaBasislessen voor groep 4 t/m 8
Woensdag29-0513:30TrefcentrumCommunieles Parochiecatechese
Woensdag29-0519:00LandricuskerkVooravondmis Hemelvaart voor beide parochies
Donderdag30-0511:00LandricuskerkHemelvaart EERSTE H.COMMUNIE ECHT

Juni

Zaterdag01-0618:00LandricuskerkAvondmis Volkszang
Zaterdag01-0619:15JudocuskerkAvondmis Dameskoor
Zondag02-0610:00LandricuskerkHoogmis Herenkoor (KWD)
Dinsdag04-0614:00BS M.GorettiCommunieles St.Joost
Dinsdag04-0615:30JudocuskerkGebedsbijeenkomst, aansl. Koffie
Dinsdag04-0617:00Pastorie PeyPastoraal overleg
Dinsdag04-0620:00Patronaat PeyBijbelavonden voor belangstellenden uit het hele cluster
Zaterdag08-0618:00LandricuskerkAvondmis Dameskoor
Zaterdag08-0619:15JudocuskerkAvondmis Pinksteren Dameskoor
Zondag09-0609:30LandricuskerkHoogmis Pinksteren (KWD) (eerder tijdstip)
Zondag09-0611:00JudocuskerkEERSTE H.COMMUNIE BS Maria Goretti
Maandag10-0610:00Landricuskerk2e Pinksterdag: Mis voor beide parochies (Maria, Moeder van de Kerk) Herenkoor
Dinsdag11-0620:00Trefcentrum1e Huwelijksavond voor alle bruidsparen uit de regio
Woensdag12-0614:30SusterenDekenale Pastorale Raad
Zaterdag15-0618:00LandricuskerkAvondmis Volkszang
Zaterdag15-0619:15JudocuskerkAvondmis met de Wiejerdzangers
Zondag16-0610:00LandricuskerkFeestmis 50 jarig bestaan Zangvereniging De Egth-galm
Zondag16-0613:30LandricuskerkIndonese Mis
Dinsdag18-0620:00Trefcentrum2e Huwelijksavond voor alle bruidsparen uit de regio
Woensdag19-0609:00BS De ViolierBasislessen voor groep 4 t/m 8
Zaterdag22-0618:00LandricuskerkAvondmis Dameskoor
Zaterdag22-0619:15JudocuskerkAvondmis Volkszang
Zondag23-0609:30LandricuskerkCOMMUNIE-DANKMIS aansl. Sacramentsprocessie met de communiekinderen, Harmonie St.Caecilia en de Broederschappen (Dit jaar kortere route!)
Dinsdag25-0620:00Trefcentrum3e Huwelijksavond voor alle bruidsparen uit de regio
Woensdag26-0609:00BS AngelaBasislessen voor groep 4 t/m 8
Zaterdag29-0618:00LandricuskerkAvondmis Volkszang
Zaterdag29-0619:15JudocuskerkAvondmis Dameskoor
Zondag30-0610:00LandricuskerkHoogmis Herenkoor (KWD)
Zondag30-0615:00Dagkapel JudocuskerkGebedsbeweging ‘Oremus’ (Priesters en leken bidden voor vernieuwing)

Juli

Dinsdag02-0717:00Pastorie EchtPastoraal overleg
Dinsdag02-0720:00Pastorie EchtParochiecomité Echt
Zaterdag06-0718:00LandricuskerkAvondmis Volkszang
Zaterdag06-0719:15JudocuskerkAvondmis Dameskoor
Zondag07-0710:00LandricuskerkHoogmis Herenkoor
Zaterdag13-0718:00LandricuskerkAvondmis Volkszang
Zaterdag13-0719:15JudocuskerkAvondmis Volkszang
Zondag14-0710:00LandricuskerkHoogmis Herenkoor
Zondag14-0711:00LandricuskerkKoffie na de Mis
Zaterdag20-0718:00LandricuskerkAvondmis Volkszang
Zaterdag20-0719:15JudocuskerkAvondmis Volkszang
Zondag21-0710:00LandricuskerkHoogmis Herenkoor
Zondag21-0713:30LandricuskerkIndonesische Mis
Zaterdag27-0718:00LandricuskerkAvondmis Volkszang
Zaterdag27-0719:15JudocuskerkAvondmis Volkszang
Zondag28-0710:00LandricuskerkHoogmis Herenkoor
Zondag28-0715:00MariaveldGebedsbeweging ‘Oremus'(Priesters en leken bidden voor vernieuwing)
Maandag29-0700:00RemagenApollinars-bedevaart Remagen (D) Info en opgeven voor 15 juli bij pastoor
Maandag29-0720:00LandricuskerkBijzonder orgelconcert: orgel en slagwerk (zie info boven)

Augustus

Zaterdag03-0818:00LandricuskerkAvondmis Volkszang
Zaterdag03-0819:15JudocuskerkAvondmis Volkszang
Zondag04-0810:00LandricuskerkHoogmis Herenkoor
Dinsdag06-0815:30JudocuskerkGebedsbijeenkomst, aansl. Koffie
Zaterdag10-0818:00LandricuskerkAvondmis Dameskoor
Zaterdag10-0819:15JudocuskerkAvondmis Volkszang
Zondag11-0810:00LandricuskerkEdith Stein Herdenkingsmis Herenkoor
Dinsdag13-0820:00CultuurhuisStichting Schilbergkapel
Donderdag15-0819:00LandricuskerkHoogfeest Maria Tenhemelopneming Dameskoor
Zaterdag17-0818:00LandricuskerkAvondmis Volkszang
Zaterdag17-0819:15JudocuskerkAvondmis Dameskoor
Zondag18-0810:00LandricuskerkHoogmis Herenkoor
Zaterdag24-0818:00LandricuskerkAvondmis Dameskoor
Zaterdag24-0819:15JudocuskerkAvondmis Volkszang
Zondag25-0810:00LandricuskerkHoogmis Herenkoor
Zondag25-0811:30Bij de AnnakapelAnna-Mis op Gebroek
Zondag25-0815:00GrevenbichtGebedsbeweging ‘Oremus’ (Priesters en leken bidden voor vernieuwing)
Dinsdag27-0820:00Magna BedafParochiecomité Sint Joost
Zaterdag31-0818:00LandricuskerkAvondmis Volkszang
Zaterdag31-0819:15JudocuskerkAvondmis Dameskoor

September

Zondag01-0910:00LandricuskerkHoogmis (Herenkoor) KWD
Dinsdag03-0915:30JudocuskerkGebedsbijeenkomst, aansl. Koffie
Dinsdag03-0920:00Patronaat St.JoostBijbelavond voor geïnteresseerden uit alle clusterparochies. Thema: Tobias ontmoet de engel Rafaël. Inleider: Pastoor Kanke
Zaterdag07-0919:00SchilbergkapelOpeningsmis Oktaaf Schilberg (Dameskoor en Veldeke)
Zaterdag07-0919:15JudocuskerkAvondmis (pater Frans Thoolen) (Dameskoor)
Zondag08-0910:00SchilbergkapelFeestmis (Harmonie St.Caecilia + Herenkoor Landricus) Voor-en naprogramma (CV De Aester+ beide Broederschappen)
Zondag08-0914:30SchilbergkapelMarialof (Trio AMAMI uit St.Joost)
Maandag09-0913:30SchilbergkapelSchoolmis BS Violier en BS Angela (Sergio)
Maandag09-0919:00SchilbergkapelMis van de parochie St.Joost (Dameskoor St.Joost))
Dinsdag10-0909:00SchilbergkapelMis (voorm.) vrouwenverenigingen en senioren (Dameskoor Landricus)
Dinsdag10-0913:30SchilbergkapelSchoolmis BS Patricius en BS Op de Slek
Dinsdag10-0919:00SchilbergkapelMis door de Molukse Gemeenschap
Dinsdag10-0920:00Magna BedafParochiecomité St.Joost
Woensdag11-0919:00SchilbergkapelMis Parochie Maria Hoop (Corde et Animo)
Donderdag12-0919:00SchilbergkapelMis Parochie Koningsbosch (Zangkoor+ Fluit-en trommelkorps)
Vrijdag13-0919:00SchilbergkapelMis t.e.v. H.Edith Stein (Eght-Galm)
Zaterdag14-0913:00Patronaat St.JoostZiekenmiddag, verzorgd door de Zonnebloem
Zaterdag14-0918:00LandricuskerkAvondmis (Dameskoor)
Zaterdag14-0919:00SchilbergkapelMis door de Poolse Gemeenschap
Zaterdag14-0919:15JudocuskerkAvondmis (Volkszang)
Zondag15-0910:00LandricuskerkHoogmis (Herenkoor) KWD
Zondag15-0911:00SchilbergkapelMis Parochie Pey (Dames en Herenkoor+Fanfare)
Zondag15-0914:30SchilbergkapelMarialof (Dameskoor Pey)
Zondag15-0915:30SchilbergkapelSpeciale zanghulde door Zangvereniging “Vriendenkoor”
Zaterdag21-0918:00LandricuskerkAvondmis Volkszang
Zaterdag21-0919:15JudocuskerkAvondmis (Dameskoor)
Zondag22-0910:00LandricuskerkGASTKOOR UIT AKEN (Pfarrgemeinde St.Jakob)
Dinsdag24-0908:00KevelaerBedevaart Kevelaer
Zaterdag28-0918:00LandricuskerkAvondmis (Dameskoor)
Zaterdag28-0919:15JudocuskerkAvondmis (Volkszang)
Zondag29-0910:00LandricuskerkHoogmis (Herenkoor) KWD
Zondag29-0915:00BrachterbeekGebedsbeweging Oremus (Priesters en leken bidden voor vernieuwing)

Oktober

Dinsdag01-1015:30JudocuskerkGebedsbijeenkomst, aansl. Koffie
Zaterdag05-1018:00LandricuskerkAvondmis Volkszang
Zaterdag05-1019:15JudocuskerkAvondmis (Dameskoor) Theresiamis
Zondag06-1009:30LandricuskerkHoogmis (Herenkoor) KWD
Zondag06-1010:45KermisterreinKerkmis ter opening van de Kermis
Woensdag09-1020:00Maria HoopDB vergadering clusterbestuur
Vrijdag11-1019:30Kerk MaasbrachtKoreninstructieavond
Zaterdag12-1018:00LandricuskerkAvondmis (Dameskoor)
Zaterdag12-1019:15JudocuskerkAvondmis (Volkszang)
Zondag13-1010:00LandricuskerkHoogmis (Herenkoor) KWD
Dinsdag15-1017:00Pastorie PeyPastoraal overleg
Vrijdag18-1014:00Patronaat St.JoostBIJEENKOMST VRIJWILLIGERS MET BISSCHOP SMEETS ____ (voor vrijwilligers uit het hele dekenaat. Graag tevoren opgeven!)
Zaterdag19-1018:00LandricuskerkAvondmis Volkszang
Zaterdag19-1019:15JudocuskerkAvondmis (Dameskoor)
Zondag20-1010:00LandricuskerkHoogmis (Herenkoor) KWD
Zondag20-1014:00CultuurhuisDE BISSCHOP ONTMOET DE STICHTING DR. EDITH STEIN
Zondag20-1015:00LandricuskerkGEBEDSDIENST (OREMUS-VIERING) MET BISSCHOP SMEETS m.m.v. alle priesters en diakens van het dekenaat, samenzang van verschillende koren, de Stichting Jongeren ontmoeten Edith Stein en de Ambrosius Broederschap [nav. hun 205 jarig bestaan]
Vrijdag25-1014:00Abdij LilboschKloosterdag van de werkgroep Revitalisatie
Zaterdag26-1018:00LandricuskerkAvondmis (Dameskoor)
Zaterdag26-1019:15JudocuskerkAvondmis (Volkszang)
Zondag27-1010:00LandricuskerkHoogmis (Herenkoor) KWD
Dinsdag29-1000:00PolenBegin studiereis naar Auschwitz met jongeren van het Connect-College (door Stichting Jongeren ontmoeten Edith Stein)
Donderdag31-1000:00Echt / St. JoostMededeling: De Allerheiligenmis is dit jaar in het weekend 2/3-11 vw. de Auschwitzreis. De Allerzielenviering op 3-11 ’s middags.

November

Zaterdag02-1118:00LandricuskerkAllerheiligen (Volkszang)
Zaterdag02-1119:15JudocuskerkAllerheiligen (Dameskoor)
Zondag03-1110:00LandricuskerkAllerheiligen (Herenkoor) KWD
Zondag03-1113:30AnnahofZegening van de graven
Zondag03-1115:00JudocuskerkAllerzielenmis, aansl. zegening van de graven
Zondag03-1115:00LandricuskerkAllerzielenlof, aansl. zegening van de graven
Dinsdag05-1115:30JudocuskerkGebedsbijeenkomst, aansl. Koffie
Dinsdag05-1120:00Maria HoopCluster Bijbelavond
Zaterdag09-1114:30De EgtheEdith Stein Themadag
Zaterdag09-1118:00LandricuskerkAvondmis (Dameskoor)
Zaterdag09-1119:15JudocuskerkAvondmis (Volkszang)
Zondag10-1110:00LandricuskerkHoogmis (Herenkoor) KWD
Zondag10-1118:30JudocuskerkSint Maarten spel (kerkplein)
Dinsdag12-1117:00Pastorie EchtPastoraal overleg
Dinsdag12-1120:00CultuurhuisVergadering Stichting Schilbergkapel
Zaterdag16-1118:00LandricuskerkOpeningsmis Carnavalsseizoen Dialectmis (CV De Aester en Eght-Galm)
Zaterdag16-1119:15JudocuskerkAvondmis (Dameskoor)
Zondag17-1110:00LandricuskerkH.Mis (Orgelmuziek door Koen Vroemen)
Dinsdag19-1120:00TrefcentrumOuderavond Communie
Woensdag20-1109:00BS De ViolierBasislessen Thema: “Red Wednesday””
Woensdag20-1120:00TrefcentrumAB vergadering clusterbestuur
Zaterdag23-1118:00LandricuskerkCaeciliamis Kon. Harmonie St.Caecilia
Zaterdag23-1119:15JudocuskerkAvondmis Wiejerdzangers
Zondag24-1110:00LandricuskerkHoogmis (Herenkoor) KWD
Zondag24-1115:00RoosterenGebedsbeweging Oremus (Priesters en leken bidden voor vernieuwing vd kerk)
Woensdag27-1100:00LandricuskerkRED WEDNESDAY: DE KERK IS BLOEDROOD VERLICHT OM AAN DE CHRISTENVERVOLGINGEN IN ONZE TIJD TE HERINNEREN
Woensdag27-1109:00BS AngelaBasislessen Thema: “Red Wednesday”
Zaterdag30-1118:00LandricuskerkAvondmis (Dameskoor)
Zaterdag30-1119:15JudocuskerkAvondmis (Dameskoor)

December

Zondag01-1210:00LandricuskerkHoogmis (Herenkoor) KWD
Dinsdag03-1215:30JudocuskerkGebedsbijeenkomst, aansl. Koffie
Zaterdag07-1218:00LandricuskerkAvondmis (Dameskoor)
Zaterdag07-1219:15Judocuskerk60 JAAR JUDOCUSKERK. H.MIS met Mgr. de Jong, de Wiejerdzangers en Dameskoor
Zondag08-1210:00LandricuskerkHoogmis (Herenkoor) KWD
Dinsdag10-1220:00TrefcentrumOuderavond Vormsel (ouders en vormelingen)
Woensdag11-1214:30Pastorie SusterenDekenaal overleg
Woensdag11-1220:00KoningsboschDB vergadering Clusterbestuur
Zaterdag14-1215:00LandricuskerkSchelpjesdag (De doopouders halen de doopschelpjes op), tevens kerststal kijken
Zaterdag14-1218:00LandricuskerkAvondmis (Dameskoor)
Zaterdag14-1219:15JudocuskerkAvondmis (Volkszang)
Zondag15-1210:00LandricuskerkHoogmis (Herenkoor) KWD
Zondag15-1215:00LandricuskerkKerstconcert orgel Jan Sevriens
Maandag16-1213:30JudocuskerkKerstviering Senioren Sint Joost
Donderdag19-1214:00Broen CaféKerstviering Senioren Echt
Vrijdag20-1218:30LandricuskerkKerstviering Stichting Pergamijn (ochtendmis vervalt)
Zaterdag21-1215:00LandricuskerkGelegenheid voor de kerstbiecht
Zaterdag21-1218:00LandricuskerkAvondmis (Dameskoor)
Zaterdag21-1219:15JudocuskerkAvondmis (Dameskoor)
Zondag22-1210:00LandricuskerkHoogmis (Herenkoor) KWD
Dinsdag24-1217:00LandricuskerkKerstavond: Gezinsmis (Sergio, Ineke en AnneMo)
Dinsdag24-1219:30JudocuskerkKerstavond: Gezinsmis
Dinsdag24-1221:30JudocuskerkKerstavond: Nachtmis (Dameskoor/ Pater Tholen)
Dinsdag24-1222:00LandricuskerkKerstavond: Nachtmis (Kon. Harmonie Caecilia)
Woensdag25-1211:00Landricuskerk1e Kerstdag Feestmis (Eghtgalm) voor beide parochies
Donderdag26-1211:00Judocuskerk2e Kerstdag Feestmis (Veronique van der Meijden(zang) en Koen Vroemen (orgel))
Zaterdag28-1218:00LandricuskerkAvondmis (Dameskoor)
Zaterdag28-1219:15JudocuskerkAvondmis (Volkszang)
Zondag29-1210:00LandricuskerkHoogmis (Herenkoor) KWD
Zondag29-1215:00StevensweertGebedsbeweging Oremus (Priesters en leken bidden voor de vernieuwing vd kerk)
Dinsdag31-1200:00Landricuskerk(geen oudejaarsmis)1-1-2020 Nieuwjaarsmis voor beide parochies om 11.00 u